(097) 115 13 79
Щодня з 9:00 до 19:00
зворотній дзвінок
  • Шкірний Антисептик (піна)  Biolong, 50 мл.
Опис

Біолонг – прозора безбарвна рідина. Засіб володіє бактерицидною дією у відношенні грампозитивних (включаючи мікобактерії туберкульозу), грамнегативних бактерій, віруліцидною дією (включаючи віруси гепатитів, вірус СНІД/ВІЛ, поліомієліт, віруси грипу, аденовіруси), фунгіцидними (включаючи кандидози, дерматофіти, дріжджі) та спороцидними властивостями. При багаторазовому використанні не порушує ліпідний баланс шкіри – шкіра зберігає свої захисні властивості. Має пролонговану антимікробну дію, що зберігається протягом 5 годин після нанесення на шкіру.

Призначення : для дезінфекції рук хірургів, акушерів та медперсоналу, які зайняті у проведенні операцій та прийнятті пологів в закладах охорони здоров’я; дезінфекції рук медичного персоналу; для обробки шкіри пацієнтів перед інвазійними втручаннями, ліктьових згинів донорів; дезінфекції рук працівників учбово-виховних закладів, аптечних закладів, лабораторій різного підпорядкування, об’єктів комунальних служб, в т.ч. косметичних салонів, перукарень, закладів громадського харчування, соцзабезпечення (будинки людей похилого віку, інвалідів та ін.), банківських установ, на всіх видах транспорту; дезінфекції рук робітників підприємств харчової, фармацевтичної, біотехнологічної, косметичної промисловості, санітарно-курортних закладів, підприємств ресторанно-готельного бізнесу, підприємств  агропромислового комплексу та ветеринарного нагляду; дезінфекції рук та шкірних покривів персоналу інших об’єктів, діяльність яких вимагає додержання гігієнічних норм.

Перед застосуванням збовтати

Застосування :
1 натискання – 0,42 мл засобу. Гігієнічна обробка рук – нанести 3 мл засобу та ретельно втерти в шкіру. Обробка інфекційного поля – одноразово протерти або зросити поверхню засобом. Обробка операційного поля та ліктьових згинів донорів – двічі протерти різними тампонами в одному напрямку. Обробка рук хірургів – дворазово нанести по 5 мл засобу з інтервалом в 1 хвилину та ретельно втерти його в шкіру рук, зап’ястя та передпліччя.

Склад : Вода, ІПС, ЧАС

Застереження : для зовнішнього використання. У разі попадання в очі ретельно промийте їх великою кількістю води. За потреби зверніться до лікаря. Зберігати в сухому місці при температурі від +5°C до +40°C, окремо від харчових продуктів, в недоступних для дітей місцях. При температурі нижче +5°C можлива поява осаду, який не впливає на дезінфікуючі властивості.

Термін придатності: 36 місяців.

Шкірний Антисептик (піна) Biolong, 50 мл.

0 відгуків
Артикул: 0000226
0 грн
-
+
Засіб володіє бактерицидною дією у відношенні грампозитивних, грамнегативних бактерій, віруліцидною дією, фунгіцидними та спороцидними властивостями
Відгуки
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.