(097) 115 13 79
Щодня з 9:00 до 19:00
зворотній дзвінок
  • Для дезінфекції косметичних інструментів Biolong, 250 мл.
Опис

БіоЛонг    застосовується для дезінфекції та предстерилізаційної очищення перукарських, манікюрних, педікюрних та інших косметичних інструментів в тому числі одноразового застосування при інфекціях бактеріальної, вірусної та грибкової (кандидози, дерматофітії) етіології. Має пролонговану антимікробну дію.

Перед застосуванням збовтати.

Використання : нанести БіоЛонг, за допомогою розпилювача, на поверхню інструментів. Чистою сухою бавовняною тканиною усунути всі види забруднень з поверхні, отворів та прорізів інструменту. Нанести БіоЛонг розпилювачем вдруге і залишити до висихання або занурити інструменти у 4% розчин на 5 хв.

Примітка : не містить хлору, фосфатів, кислот, абразиву.

Гіпоалергенний, не ушкоджує оброблювані поверхні інструменту.

Склад: вода, ІПС, ЧАС.

Застереження: для зовнішнього використання. У разі попадання в очі ретельно промийте їх великою кількістю води. За потреби зверніться до лікаря. Зберігати в сухому місці при температурі від +5°С до +40°С, окремо від харчових продуктів, в недоступних для дітей місцях. При температурі нижче +5°С можлива поява осаду, який не впливає на дезінфікуючі властивості.

Термін придатності: 36 місяців.

Для дезінфекції косметичних інструментів Biolong, 250 мл.

0 відгуків
Артикул: 0000224
0 грн
-
+
Застосовується для дезінфекції та предстерилізаційної очищення перукарських, манікюрних, педікюрних та інших косметичних інструментів в тому числі одноразового застосування.
Відгуки
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.