(097) 115 13 79
Щодня з 9:00 до 19:00
зворотній дзвінок
  • Цукрова  паста Elenis Premium Hard (щільна), 800 гр.
Опис

Цукрова паста HARD PREMIUM щільної консистенції використовується на всіх ділянках тіла, що мають жорсткий (щетинистий) волосяний покрив, наприклад, зоні бікіні, пахви, щоках, ногах і ін.

Цукрова паста для депіляції рекомендується для професійного використання, є ідеальним рішенням для видалення середньо-жорстких, а також жорстких волосяних покривів.

Паста для шугаринга не викликає дегідратації шкіри (зневоднення), не травмує шкірні покриви (відсутній наступний ефект лущення і роздратування), а також не є тригером алергічних реакцій. Депіляція цукровою пастою сприяє поступовому зменшенню діаметру волосся більш ніж на 50%. В процесі проведення процедури шугаринга сприяє делікатному і м'якому поверхневому пілінгу шкіри, видаляє змертвілі рогові клітини епідермісу.

Тривале збереження ефекту — до 3-4 тижнів, в залежності від індивідуальних особливостей росту волосся.

Призначення: використовується для видалення небажаного волосся в мануальної техніки на будь-яких областях шкірних покривів з жорстким волоссям, а також на ділянках тіла з підвищеною температурою і вологістю (зоні бікіні, пахвових западинах).

Склад: мальтоза, фруктоза, вода.


Застосування:

1. щільна цукрова паста вимагає обов'язкового розігрівання до пластелінообразного стану у СВЧ-печі (при потужності не більше 350 ° С) або баночному воскоплаві до температури 25-35 ° С;

2. за допомогою щипків або шпателя відокремте з центру невелику кількість пасти;

3. приступайте до процедури цукрової депіляції на бажаних ділянках тіла, при цьому рекомендується попередньо обробити їх засобами для підготовки шкіри до процедури (гелем, мікротальк).


Рекомендації: враховуючи жорстку консистенцію пасти, переважно використання в жарких, не вентильованих приміщеннях. Також рекомендується використовувати даний вид цукрової пасти майстрам з гарячими руками.

Перевагою цукрової пасти HARD PREMIUM щільною є можливість змішування її з іншими видами (середньої щільності і м'якою) для доведення до необхідної консистенції — це потрібно в умовах індивідуального підходу до особливостей волосяних покривів клієнта, а також в корекції характеристик пасти в умовах навколишньої температури приміщення і рук майстра / шкіри клієнта.

Цукрова паста Elenis Premium Hard (щільна), 800 гр.

0 відгуків
Артикул: 0000183
520 грн 460 грн
-
+
Цукрова паста HARD PREMIUM щільної консистенції використовується на всіх ділянках тіла, що мають жорсткий (щетинистий) волосяний покрив.
Відгуки
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.