(097) 115 13 79
Щодня з 9:00 до 19:00
зворотній дзвінок
  • Віск гранульований чоловічий ITAL WAX - чорний, 1000 гр.
Опис

Віск гранульований чоловічий Ital Wax Pour Homme - спеціальний продукт для ефективної та швидкої депіляції. Розроблено італійськими професіоналами з урахуванням індивідуальних потреб чоловічої шкіри та специфіки волосся: епідермальний покрив часто буває дуже чутливим, а волоски досить грубі, жорсткі та міцні. Тому чоловікам необхідно особливий продукт для ваксації. І саме таким продуктом є італійський віск в гранулах Ital Wax Pour Homme. Його склад збагачений спеціальними компонентами, завдяки яким зчеплення воску з волоссям значно посилюється, забезпечуючи процесу депіляції високу якість, чистоту і швидкість, не пошкоджуючи при цьому чутливий епідерміс. Продукт оптимальний для видалення небажаної рослинності на обличчі, відмінно підходить для ваксація пушкового волосся і не менш ефективно працює на всіх інших зонах тіла (груди, спина, пахвові западини й так далі).

Тип воску — гарячий, плівковий.

Колір   чорний.

Фасовка  1 кг.

Як застосовувати: розігріти необхідну кількість воску до температури 45 ℃, знежирити шкіру спиртовмісним засобом, злегка присипати тальком. За допомогою шпателя, ретельно натискаючи на нього, нанести віск на ділянку шкіри незалежно від напрямку росту волосся (але у напрямку до себе). Через 6-10 секунд віск застигне (не повинен липнути до рук). Підчепити за край воскову плівку, шкіру натягнути протилежно напрямку відриву, різко видалити віск від себе. Відрив виконувати паралельно шкірі.


Країна-виробник: Італія.

Віск гранульований чоловічий ITAL WAX - чорний, 1000 гр.

0 відгуків
Артикул: 0000169
504 грн
-
+
Віск спеціально розроблений для чоловіків з урахуванням їх типів шкіри, оскільки епідермальний покрив часто буває дуже чутливим, а волоски досить грубі, жорсткі та міцні. Тому чоловікам необхідно особливий продукт для ваксація. 
Відгуки
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.