(097) 115 13 79
Щодня з 9:00 до 19:00
зворотній дзвінок
  • Амінокислотний скраб GOLDY VELVET
Опис

Професійний скраб для догляду за чутливою шкірою, в боротьбі з вростанням волосся, подразненням шкіри та зневодненням (може використовуватися як в салонному догляді, так і для домашнього використання). Застосовується як додатковий засіб для підготовки шкіри до депіляції. Є обов'язковим засобом домашнього догляду в боротьбі зі вростанням волосся. Використовується як засіб для лікування шкіри ураженої вросшим волоссям і пігментацією.

В своєму складі містить частинки, які не мають гострих країв і не травмують живі клітини шкіри в процесі скрабування. Містить лізин, аргінін і орнітин амінокислоти, які посилюють синтез колагену і перешкоджають його деградації, пов'язаної з віком, регулюють зволоженість шкіри, сприяють відновленню тканин, 100% виводять пігментацію.

Перешкоджає вростання волосся. Скраб збагачений іонами золота, які виступають провідниками лікувальних компонентів: вітамінів, рослинних екстрактів. В результаті, компоненти скрабу глибоко проникають в клітини шкіри, надаючи свою лікувальну дію. Під дією іонів золота посилюється регенерація клітин, відбувається омолодження шкірних покривів. Тому косметичні засоби з вмістом золота такі необхідні для чутливої ​​роздратованої шкіри, що вимагає особливого догляду. Має загоюють і антибактеріальні властивості. Шкіра після впливу скрабу ставати підтягнутою, еластичною. Гіпоалергенний склад.

Косметика Goldy Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена і пройшла дерматологічний контроль.

Склад:

1. Вода очищена

2. Tinovis GTC

3. Нанокластери золота

4. Скрабуючі частинки

5. Гідролізований протеїн молока

6. Лізин

7. Орнітин

8. Мочевина

9. Аргінін

10. Вітамін А, Е

11. Ніпогард SCE

12. Запашні речовини.

Амінокислотний скраб GOLDY VELVET

0 відгуків
Артикул: 0000042
247 грн 195 грн
-
+
• Догляд за чутливою шкірою • Делікатне відлущування • Посилює синтез колагену • Усуває проблему врослого волосся та пігментації
Відгуки
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.