(097) 115 13 79
Щодня з 9:00 до 19:00
зворотній дзвінок
Блог
ВРОСШИЕ ВОЛОСЫ

Процедура «шугаринг» щільно увійшла в життя тих, хто стежить за красою свого тіла. Як жінки, так і чоловіки вдаються до даного виду депіляції. Є ряд переваг цього сучасного методу, головні з них: ефективність і безпека. Завдяки використанню цієї процедури вдається досягти гарного результату для збереження гладкості та ніжності шкіри на декілька тижнів.

Незважаючи на безпеку даного методу іноді можна зіткнутися з неприємними наслідками – вростання волосся. Хоча ймовірність цього явища при шугарингу значно нижче, ніж при інших видах депіляції, в деяких випадках волосся все-ж  вростає.

Чому ВРОСТАЄ ВОЛОССЯ після шугарингу

Можна виділити дві основні причини вростання волосся – механічна і генетична. В обох випадках існують методи ефективного позбавлення від вростання, а також його запобігання.

Якщо вам все-таки довелося зіткнутися з проблемою врослого волосся спробуйте відповісти на наступні питання:

Залежно від відповідей на ці питання необхідно вжити заходів щодо усунення основної причини вростання. Боротьба з причиною завжди набагато ефективніша боротьби з наслідками.

Після того, як ви з’ясували причину  врослого волосся, варто зайнятися усуненням наслідків.

СКРАБУВАННЯ

Першим етапом буде ексфоліація - очищення шкіри. Для цього найкраще використовувати м’які несольові скраби або ферментативні пілінги. На цьому етапі Ви позбавитесь від ороговілих клітин на проблемних ділянках шкіри.

ЗВОЛОЖЕННЯ

Після ексфоліації обов’язково скористайтеся зволожуючими засобами, щоб заспокоїти шкіру. Це запобіжить її лущенню, відчуттю стягнутості та сухості, а також значно поліпшить зовнішній вигляд.

ВАЖЛИВО! При генетичній схильності до вростання волосся слід регулярно використовувати засоби спрямовані на боротьбу з цією проблемою.

Отже, щоб позбутися вростання волосся: правильно вибирайте майстра, який компетентний в підборі засобів для догляду за Вашю шкірою! Головне не впадайте у відчай, проблема врослого волосся  - є тимчасовим явищем, вирішити її можна раз і назавжди.

Щоб тебе не спіткала ця проблема –
подбай про стан своєї шкіри заздалегідь!

В нашій студії є безліч засобів для профілактики і лікування врослого волосся!
Наші дівчатка Вам порекомендують той засіб, який зможе впоратися з поставленим завданням, і Ваша шкіра буде бездоганна!

 Нагадуємо, що стан шкіри на 80% залежить від домашнього догляду !!!