(097) 115 13 79
Щодня з 9:00 до 19:00
зворотній дзвінок
  • Гель після депіляції Goldy Velvet, 500 мл.
Опис

Професійний засіб для догляду за шкірою після депіляції (можливе використання в домашніх умовах). Застосовується в цукровій депіляції, восковій депіляції, електро епіляції та лазерній епіляції. Призначений для використання після процедури епіляції на різних зонах, включаючи делікатні ділянки (слизову).

Закриває пори після депіляції, заспокоює шкіру. Сприяє швидкій регенерації і відновленню шкіри.

Гель збагачений іонами золота, які виступають провідниками лікувальних компонентів: вітамінів, рослинних екстрактів. В результаті, компоненти гелю глибоко проникають в клітини шкіри, надаючи лікувальну дію. Під дією іонів золота посилюється регенерація клітин, відбувається омолодження шкірних покривів. Тому косметичні засоби з вмістом золота такі необхідні для чутливої ​​роздратованої шкіри, що вимагає особливого догляду.

Екстракт листя Джімнема Сильвестра – активний комплекс рослинного походження, істотно пригнічує (уповільнює) ріст волосся, тим самим дозволяє збільшити інтервал між процедурами видалення волосся. Бісаболол використовується для зниження запалення шкіри, для зволоження та живлення сухої шкіри, для відновлення еластичності шкіри, а також для лікування опіків, порізів і відкритих травм.

Косметика Goldy Velvet – гіпоалергенна, клінічно досліджена і пройшла дерматологічний контроль.

Склад:

1. Вода очищена
2. Tinovis GTC
3. капрілік-Каприка триглицерид
4. цетіол СС
5. Нанокластери золота
6. Екстракт листя Джімнема Сильвестра
7. Бісаболол
8. Гідролізат протеїнів рису
9. Ніпогард SCE (еко консервант)
10. Запашні речовини.

Спосіб застосування:

Після процедури ватним спонжем нанести засіб на тіло, легкими рухами втерти гель.

Гель після депіляції Goldy Velvet, 500 мл.

0 відгуків
Артикул: 00000058
277 грн
-
+
• Закриває пори після депіляції • Заспокоює шкіру та знижує запалення • Пригнічує (уповільнює) ріст волосся • Відновлює еластичність шкіри
Відгуки
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.