(097) 115 13 79
Щодня з 9:00 до 19:00
зворотній дзвінок
  • Гель-піллінг від вростання волосся “АБСОЛЮТНИЙ РЕЗУЛЬТАТ – КРОК 2”, 150 мл.
Опис

ГЕЛЬ-піллінг ВІД вростання волосся “Абсолютний результат – крок 2”

Концентрована структура гелю збагачена кислотами, що активно бореться з вросшими волосками. Ці компоненти легко порушують білкові містки між омертвілими лусочками шкіри, які лежать на поверхні або в глибоких шарах шкіри, що дозволяє врослого волосу вибратися на поверхню. В результаті гель-пілінг нормалізує кислотно-лужний баланс, прискорюють клітинний метаболізм, покращують шкірне дихання. Комплексна дія гелю призводить до 100% результату. Використовується в професійному догляді для боротьби з вростанням волосся. Ми піклуємося про красу і здоров’я Вашої шкіри. Гель-пілінг пройшов дерматологічний і косметологічний контроль, ми піклуємося про красу, і здоров’я Вашої шкіри.

Склад:
1. Ксантанова камедь
2. Молочна кислота
3. ДМАЕ
4. Гіалуронова кислота

Застосування:

Нанести на попередньо підготовлену шкіру (очищену і проскрабірованную), змити через 5-10 хвилин. Використовувати 3-4 рази в тиждень. Рекомендуємо використовувати разом з інгібітором для уповільнення росту волосся і флюїд-молочком після депіляції.

Гель-піллінг від вростання волосся “АБСОЛЮТНИЙ РЕЗУЛЬТАТ – КРОК 2”, 150 мл.

0 відгуків
Артикул: 0000059
286 грн
-
+
Професійний засіб в боротьбі з проблемою вростання волосся. Призначено для запобігання та боротьби з вросшими волосками на всіх ділянках тіла.
Відгуки
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.